Lokal pod biuro-handel-usługi

Dodane: 19 Sierpień 2019 05:07
2 dni temu


Zdjęcia
Nie dodano żadnych zdjęć do tego ogłoszenia.
Opis nieruchomości:
Lokal o powierzchni 114m2 znajduje się na parterze domu jednorodzinnego bliźniaczego. Usytuowany jest w pobliżu dużego skrzyżowania kilku ciągów komunikacyjnych drogowych i pieszych oraz miejsca przesiadek komunikacji miejskiej. Oferowany lokal znajduje się przy ulicy prowadzącej do przedszkola oraz kościoła, a nieopodal (ok.300m) mieści się Zespół Szkół z ponad 1tys. uczniów. Ruch jest spory, chociażby z racji dowożenia dzieci i młodzieży do placówek oświatowych. Ponadto ulica stanowi dojazd do jednostki wojskowej 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, z którego korzystają setki dojeżdżających pracowników tejże jednostki. Również spory ruch pieszy i samochodowy spowodowany jest przez pobliskie ogródki działkowe. Niedaleko jest kwiaciarnia, bistro, sklep spożywczo-ogrodniczy, piekarnia oraz apteka. Kilkadziesiąt metrów dalej mieści się bezpłatny parking na 6 samochodów.

Lokal posiada przestronne okna wystawowe z szybami antywłamaniowymi oraz żaluzje zewnętrzne.W lokalu znajdują się jedno większe pomieszczenie i dwa pomieszczenia biurowe zapleczowe, łazienka z WC i kotłownia. Lokal posiada wszelkie wyposażenia techniczne typu prąd, gazowe centralne ogrzewanie, bieżąca miejska woda oraz własna kanalizacja (planowana miejska kanalizacja). Jest możliwość łącza internetowego.

Teren wokół obiektu jest utwardzony (kostka brukowa) ze stosownym podjazdem dla wózków inwalidzkich i dziecięcych oraz osobno odgrodzonym miejscem na kubły śmieciowe.

Metraż: 
114 m2
Wolne od: 
01/08/2018
Kaucja: 
0 zł
Dodatkowe opłaty: 
0 zł
Pomieszczeń: 
Stan: 
Adres nieruchomości:
Poznań, Poznań, Wielkopolskie
Metraż:
114 m2
Cena za m2:
31 zł
Cena:
3 500


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
601729054
  Wysłanych zapytań: 1

Nieruchomości komercyjne biura i lokale w Poznaniu - cena wynajmu [zł]
 Ogłoszenia Premium