Sprzedam lub zamienię na mieszkanie 4 działki budowlane blisko jeziora i morza .

Dodane: 16 Październik 2019 14:42
2 dni temu


Zdjęcia
Sprzedam lub zamienię na mieszkanie 4 działki budowlane blisko jeziora i morza .
Opis nieruchomości:
Rodzaj własności: Odrębna własność . Atuty: piękny widok , z dobrym dojazdem . Cicha i spokojna okolica . Idealne dla: młodej rodziny z dziećmi , dla wymagających klientów.
WYJĄTKOWA OFERTA- zacisznie usytuowanych działek, które będą rajem dla koneserów harmonii z naturą. Działki położone są w miejscowości Kleszcze, oddalonej ok.2,5 km od morza i 1 km od jeziora Jamno.

Do jednej z działek zostało uzyskane pozwolenie na budowę w formie zgłoszenia robót budowlanych oraz sporządzono kompletny projekt jednorodzinnego domu parterowego z poddaszem użytkowym.
Pozostałe działki ujęte są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną . Na działkach można wznieść budynki do 2 kondygnacji (druga w formie poddasza użytkowego) wraz z garażem wolnostojącym lub wbudowanym.

Woda z własnego ujęcia docelowo do budowanej sieci magistrali wodociągowej. Kanalizacja sanitarna do istniejącej sieci kanalizacyjnej na warunkach wydanych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sianowie. Energia elektryczna istnieje na działkach.
Poszukujesz terenu pod zabudowę wymarzonego domu zadzwoń- 603267072.

Powierzchnia: 
1000 m2
Gaz: 
brak
Woda: 
jest
Kanalizacja: 
jest
Prąd: 
jest
Siła: 
jest
Szerokość: 
Wysokość: 
Ogrodzenie: 
brak
Adres nieruchomości:
Stare Miasto., Poznań, Wielkopolskie
Metraż:
1000 m2
Cena za m2:
70 zł
Cena:
70 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
603267072
  Wysłanych zapytań: 0

Działki i grunty Budowlane Na Sprzedaż

 Ogłoszenia Premium